Artitech Otomotiv

Hakkımızda

Play Video

Firma Profili

ARTITECH Otomotiv 2018 yılında BURSA / Kayapa organize sanayi bölgesinde kurulmuş olup, yaklaşık 4.000 M2 firma bünyesine ait kapalı alanda, Yüksek Basınçlı Buhar Teknolojisi ile 500.000 Adet / Yıl Kurulu Kapasite hedefi ile sektöre girmiştir. Diğer rakiplerinden kendini ayıran özelliği ise sektör bazlı özel makinelerin son teknoloji ile tasarlanarak özel olarak üretilmiştir. İlave olarak üretimin ana girdisi kauçuk ve türevlerinden oluştuğundan dolayı bu malzemeler için klimatik depo alanı mevcuttur. ISO 9001-2015 kalite belgesine sahip olup, IATF 16949 – 2016 çalışmaları devam etmektedir. Ürettiği ürünleri OEM kalite seviyesinde, zamanında sevkiyat, dinamik ve uzman kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır.

Gelecek nesiller için sorumluluklarını yerine getirmek adına ISO 14001 çevre belgesine sahiptir. Kendi laboratuvarında gelişmiş test teknikleri, uzman kadrosu ile birlikte aşağıda belirtilen kontrol, geliştirme ve bitmiş ürün performans testlerini yapabilmektedir.

Misyonumuz

Süspansiyon sistemleri alanındaki tecrübemiz ve teknolojik gelişmeleri uygulama yeterliliğimiz ile sürekli geliştirdiğimiz kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize sunarak topluma, çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunan, saygın ve global bir marka olmaktır.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe sürekli gelişmeyi amaç edinip, müşteri beklentilerini karşılayan, aranılan, güvenilen, örnek alınan, pazarda ve rekabette gündem belirleyerek sektöründe dünya liderleri arasında yer alan bir firma olmaktır.

Call Now Button
× WhatsApp İletişim